Nowoczesny hotel w centrum Krakowa – 2 powody, dla których warto go wybrać

Bogactwo zabytków i atrakcji turystycznych w Krakowie zachęca do tego, aby zawitać do Miasta Królów na więcej niż jeden dzień. Na nocleg warto wybrać nowoczesny hotel w centrum, który zapewnia wygodny odpoczynek, dobrą kuchnię i możliwość skorzystania z hotelowej strefy relaksu.

hotele w centrum Krakowa

Hotele w centrum Krakowa prezentują różny poziom. Na gości czekają zarówno te oferujące nocleg dla osób z niewielkim budżetem, jak i miejsca o wysokim standardzie. Wśród wszystkich ofert na pierwszy plan wybija się nowoczesny hotel klasy premium.

Hotel w Krakowie – 4 gwiazdki i wysoki standard usług

nowoczesny hotel

Osoby, które lubią połączenie nowoczesności i elegancji, wybiorą hotele w centrum Krakowa. Ich atutem jest usytuowanie w starych budynkach, które zostały odnowione i przystosowane do wysokich standardów obsługi hotelowych gości. Swoistego rodzaju mariaż klasyki i współczesnych rozwiązań sprawia, że nowoczesny hotel w Krakowie, posiadający 4 gwiazdki, oferuje komfortowy wypoczynek we w pełni wyposażonych, wygodnych pokojach, w których każdy gość będzie mógł odpocząć po całodziennym zwiedzaniu miasta.

hotel premium kraków

Hotel premium w Krakowie to nie tylko wygodne pokoje, ale również obsługa na najwyższym poziomie. Na wysokości zadania staje zarówno personel porządkowy, dbający o czystość w pokojach, jak i pozostała obsługa hotelu. Goście mogą liczyć na pomoc w każdej sytuacji, nie tylko tej związanej z pobytem w hotelu, ale również dotyczącej zwiedzania miasta. Obsługa może pomóc w zorganizowaniu wycieczki po mieście i jego okolicach, zajmie się wykupieniem biletów i podpowie, gdzie warto udać się, kiedy najpopularniejsze zabytki są już niedostępne dla turystów.

Kropką nad i jest kuchnia w hotelowej restauracji. O podniebienia gości dbają wykwalifikowani kucharze z doświadczeniem, serwujący dania kuchni polskiej i światowej.

Pokój w hotelu 4 gwiazdki kraków

Nowoczesny hotel w sercu miasta

Wybierając się do Miasta Królów goście szukają hotelu, który jest zlokalizowany blisko najpopularniejszych atrakcji, a jednocześnie zapewnia komfortowy wypoczynek w ciszy i spokoju. Te cechy posiada Grand Ascot – hotel w Krakowie z 4 gwiazdkami. Jego lokalizacja gwarantuje wygodny dojazd m.in. do Rynku Głównego, Wawelu czy dworca, dzięki czemu można się z niego szybko dostać zarówno do obiektów kulturalnych, jak i głównych arterii komunikacyjnych. Aby dotrzeć do wielu ciekawych miejsc nie potrzeba nawet samochodu – spokojny, niedługi spacer do urokliwych uliczkach Krakowa to dodatkowa atrakcja turystyczna. Obsługa przygotowała także specjalne atrakcje, dzięki którym pobyt tutaj to świetny pomysł na romantyczny wyjazd we dwoje czy prezent dla bliskiej osoby. 

Pokój w nowoczesnym hotelu w centrum Krakowa