Wakacje nad morzem w 2021

W 2021 musimy zdać sobie sprawę że nasze pole manewru jeżeli chodzi o wyjazdy na wakacje za granicę będą znacznie ograniczone. Zostają góry lub nasze przepiękne Polskie morze Bałtyckie które przecież również ma wiele do zaoferowania jeżeli chodzi o atrakcje czy noclegi. Jeżeli chodzi o nasze wybrzeże i urlop nad morzem to zdecydowanie godnym polecenia jest region Władysławowa, który swoją urodę zawdzięcza szerokim plażom oraz przepięknym i wysokim wydmom. Władysławowo to pięknie położona miejscowość nad morzem od której z jednej strony zaczyna się półwysep helski a z drugiej przechodząca praktycznie przez graniczące Chłapowo dolina Chłapowska i dalej Rozewie.

Jeżeli chodzi o samo miasto to zdecydowanie jest to jeden z najbardziej rozwiniętych rozrywkowo punków na mapie Polski. Znajdują się tu muzea, port, wesołe miasteczko, duże zaplecze gastronomiczne oraz dobra komunikacja miejska, która jest bezpośrednio połączona z systemem komunikacji Trójmiasta. Samo malutkie Chłapowo do zaoferowania ma również wiele jednak nie jest to zupełnie inny rodzaj wypoczynku. Miejscowość mieści się zaledwie 2 kilometry od wspomnianego Władysławowa, a zgiełk i przytłaczający gwar turystów praktycznie niezauważalny. Pokoje do wynajęcia w takim miejscu to gwarancja spokoju i odpoczynku, także jeżeli chcemy naprawdę odpocząć od swojego wielkiego miasta jest to punkt na mapie godny polecenia.

Pokoje Władysławowo

Jeżeli chodzi o bazę noclegową i konkretniej same noclegi jest tutaj o nie po prostu łatwiej gdyż sama miejscowość mimo iż przylega do Władysławowa jest od niego mniej popularna. Znajduje się tutaj wiele domów wczasowych i prywatnych kwater które również są dużo tańsze niż kwatery i pokoje we Władysławowie. Dobrym przykładem może być tutaj Pensjonat Konik Morski, który jeżeli chodzi o stosunek standardu do ceny naprawdę szokuje. Same pokoje wyglądają naprawdę ładnie a ceny zaczynają się już od 100zł za pokój za dobę.

Pensjonat mieści się niedaleko doliny Chłapowskiej dlatego miejsce jest odpowiednie na wieczorne spacery z ukochanym, dziećmi lub naszym psem. Sam Pensjonat zezwala na zwierzęta domowe dlatego jest to kolejny powód aby nie martwić się już więcej o pozostawienie naszego psa w hotelu czy u naszej rodziny. Dla osób chcących aktywnie spędzić swój urlop nad morzem jest to bardzo dobra lokalizacja gdyż dobrze skomunikowane Chłapowo pozwala na podróż zarówno bezpośrednio do trójmiasta, na półwysep helski oraz na Rozewie. Pamiętajmy że i tak najważniejsze na urlopie to mieć ze sobą dobre towarzystwo, a będą to jedne z najlepszych wakacji.

Dodaj komentarz