Jak spędzić miesiąc miodowy w Tanzanii

Afryka jest jednym z najlepszych miejsc na miesiąc miodowy na świecie . Łączy piękne krajobrazy, ekskluzywną przyrodę i wspaniałą pogodę, aby stworzyć egzotyczną atmosferę dla nowożeńców. Kraj ten może pochwalić się najwyższą górą kontynentu i odrobiną Oceanu Indyjskiego, który graniczy z nim na wschodzie. Kraj szczyci się tym, że pierwsi ludzie chodzili w miejscu o nazwie Laetoli. Tanzania oferuje również swoim gościom mieszankę różnych kultur i kuchni, aby zapewnić wyjątkowy i niezapomniany pobyt.


Niektóre z najlepszych romantycznych miejsc i działań w Tanzanii to:

Wizyta w Parku Narodowym Serengeti

Park Narodowy Serengeti, popularny wśród największych na świecie migracji gnu, jest domem dla setek tysięcy gnu, zebry i gazeli wraz z ich drapieżnikami. Park jest bezdrzewny i położony na równinie usianej kilkoma drzewami akacji, co czyni go odpowiednim na romantyczne kolacje. Możesz także po prostu podziwiać spektakularny widok tego dzikiego regionu ze strzeżonymi wycieczkami. Inne podobne miejsca to Park Narodowy Mkomazi i Rezerwat Przyrody Selous. Miejsca te tworzą piękne i bezcenne wspomnienia, które miłośnicy zapamiętają na jakiś czas, jeśli nie na zawsze.

Spędzanie czasu na plaży i oglądanie życia morskiego

Obecność Oceanu Indyjskiego dodaje pikanterii miesiącom miodowym w Tanzanii . Istnieje kilka plaż i zapierających dech w piersiach wysp, które pokolorują twoją miłość. Wyspy obejmują Pemba, Mafia, Chumbe i KilwaKisiwani. Możesz położyć się nad brzegiem, aby cieszyć się piękną pogodą i zapierającymi dech w piersiach widokami lub wybrać się na zabawę w wodzie lub zwiedzanie ich morskich parków

Camping i piknik

Istnieje nieskończona liczba miejsc, w których można ustawić swój obóz lub piknik. Pary mają szansę na prywatność, jednocześnie doświadczając piękna przyrody. Tanzania ma wiele dobrze strzeżonych i wyposażonych kempingów i miejsc piknikowych, aby zapewnić, że żaden kraj nie przejedzie. Należą do nich obozy Amara Selous, BehoBeho, Selous Impala i Lake Manze Adventure.

Zakupy

Wszyscy chcemy mieć przy sobie cenne i najpiękniejsze wspomnienia, a co może być lepszego niż pamiątka z tych cudownych chwil. Rynek w Tanzanii pozostawia wiele do wyboru. Istnieje wiele produktów wytwarzanych lokalnie, które reprezentują kulturę i życie kraju, wszystkie dostępne na głównych rynkach i po rozsądnych cenach.

Poznaj kulturę

Ogólnie Tanzania jest przyjaznym narodem. Większość mieszkańców zawsze chętnie przyjmuje gości w wioskach i prowadzi ich przez codzienne życie. To może być pasjonujące zajęcie dla par. Mogą doświadczyć nocy lub dwóch w tradycyjnych domach lokalnych, ubierać się w stroje, a także uczestniczyć razem w codziennych czynnościach, takich jak przynoszenie wody i drewna na opał. Może to być również okazja do skosztowania lokalnych kuchni z pierwszej ręki.

To tylko kilka pomysłów na to, jak i gdzie spędzić miesiąc miodowy w Tanzanii. Kraj jest błogosławiony licznymi skarbami i otoczeniem, które z pewnością urzeknie wszystkie zmysły i uwolni twoje zahamowania.

One thought on “Jak spędzić miesiąc miodowy w Tanzanii

  1. Istnieje nieskończona liczba miejsc, w których można ustawić swój obóz lub piknik. Pary mają szansę na prywatność, jednocześnie doświadczając piękna przyrody.

Comments are closed.