Jak ułatwić sobie życie w Trójmieście? Postaw na szybki i bezpieczny transport od ręki!

Gdańsk, Gdynia i Sopot to trzy miejscowości, które tworzą tzw. Aglomerację Trójmiejską. Pod względem administracyjnym stanowią jedną całość, choć w rzeczywistości funkcjonują jako trzy osobne jednostki. Choć komunikacja miejska działa tu raczej sprawnie, równie wysoką popularnością cieszy się modny car sharing. Na czym dokładnie polega? Sprawdź, jak może ci ułatwić codzienne sprawunki!

Z Gdyni do Gdańska i Sopotu w parę chwil

Jeśli mieszkasz w Gdyni, ale praca, uczelnia czy codzienne sprawunki zmuszają cię do podróży o Sopotu lub Gdańska, nie zawsze musisz czatować na peronie kolejowym. Wypożyczalnie działające w ramach car sharingu na terenie Gdyni oferują klientom wynajem auta na kilometry, ale również na minuty czy godziny. To doskonała opcja dla tych, którzy muszą swobodnie móc się przemieszczać i nie przejmować się rozkładem jazdy pociągów czy autobusów.

Choć te trzy miejscowości dzielą naprawdę niewielkie odległości, warto zdecydować się na auto na kilometry. Gdynia ma kilka strategicznych punktów, w których najczęściej znajdziesz dostępne samochody.

Co zyskujesz? Auto na kilometry to niezależność, ale i bezpieczeństwo

Flota udostępniana przez takich operatorów, jak Panek CS jest zawsze sprawna (regularnie poddawana przeglądom technicznym), nowoczesna i przede wszystkim – ubezpieczona. Dzięki temu to operator pokrywa koszty ewentualnych nieprzewidzianych zdarzeń drogowych, nie obciążając portfela klienta.

Aby dokonać rezerwacji pojazdu, wystarczy pobrać na telefon mobilną aplikację wybranej wypożyczalni i założyć osobiste konto. Za pomocą interaktywnej mapki znajdziesz najbliższy samochód, zarezerwujesz go, a późnej uregulujesz opłaty. Co więcej, po zakończonym kursie auto możesz zostawić właściwie w dowolnym miejscu w strefie, w której działa operator.

Auto na kilometry w Gdyni, Gdańsku czy Sopocie to częsty wybór osób, które nie posiadają samochodu, ale chcą być niezależne komunikacyjnie. Na terenie Trójmiasta ma to wyjątkowe znaczenie – poszczególne punkty, do których zechcesz sprawnie dotrzeć, mogą być od siebie znacznie oddalone.