Ważne rzeczy do rozważenia podczas długich podróży samochodowych

Zwykłe „spotkanie z przyjacielem” przekształciło się w coś bardziej odważnego i pełnego przygód. Przez te wszystkie lata po prostu jedzenie na mieście lub chodzenie do centrum handlowego stało się dość groźną sprawą dla przyjaciół. Powodem tego jest oczywiście to, że inne możliwości dobrej zabawy zostały udostępnione ludziom tak młodym, jak nastolatki. Rzeczy takie jak surfowanie w domu i tak dalej. I dlaczego miałaby to być szansa, którą należy przegapić, prawda? Ale wiesz, co się nie starzeje? Podróże samochodem.

Och, wspaniała mieszanka długich podróży po drogach i wesołej firmy zawsze była podróżą. Niektórzy posuwają się nawet do podróży do innego kraju, na przykład wynajmu samochodu w Nowej Zelandii , a następnie stamtąd podróżą DIY. Jest to podwójnie ekscytujące, odważnie nowe, a co ważniejsze, zdecydowanie idealne do łączenia.

Jeśli jest to coś, co chciałbyś robić ze swoimi przyjaciółmi, to nie wskakuj bez przejrzenia tej listy rzeczy, które możesz zrobić podczas długich podróży.

Przynosi dużo jedzenia

Przyjaciele nie powinni pozwalać głodować podczas długiej podróży . Wszyscy tworzą więzi poprzez jedzenie, więc nie ma powodu, abyś ty i twoi przyjaciele robili to samo w samochodzie. Ludzie zwykle przynoszą dużo śmieciowego jedzenia i napojów gazowanych podczas wycieczek samochodowych, i są one całkowicie w porządku. Zastanów się jednak nad przyniesieniem kanapek, herbatników, wody itp., Aby żołądki nie musiały narzekać podczas jazdy.

Zabawa w podróż!

Utwórz listę odtwarzania z podróży

Wymień wszystkie utwory, które lubisz słuchać. Nie powinno mieć znaczenia, jaki to jest gatunek lub kim jest piosenkarz, tak długo, jak cieszy się nim cała grupa, umieszczaj go na liście odtwarzania. Możesz poważnie przekształcić podróż w swoją własną podróż samochodem Karaoke . Jest to najlepsze w momentach, gdy wszyscy wydają się nie śpiący, ale szukają czegoś, co mogłoby ich odwrócić.

Lista gier grupowych

Innym sposobem na odwrócenie uwagi znajomych jest granie w gry. Możesz chodzić do starej szkoły i grać prawdę lub śmiać się: „Nigdy nie miałem…” lub dowolną ich powtórzenie. Wykonuj quizy na temat znajomych lub ciekawostek związanych z wiedzą. Możesz grać w Google, a nawet tworzyć własną. Ale upewnij się, że nie będzie to zbytnio rozpraszało kierowcy.

Zdecydowanie mapa zatrzymuje się

Jedną rzeczą, o której często zapominają niektórzy podróżni, jest konieczność międzylądowań. Pozwoli ci to nie tylko pójść do toalety, jeśli będziesz jej potrzebować, ale także siedzenie w samochodzie przez długi czas nie będzie dobre dla twoich pleców lub nóg. Podobnie jak w samolotach, wpłynie to również na przepływ krwi w twoim ciele. Pamiętaj więc, aby zatrzymać się co jakiś czas, aby się rozciągnąć.

Ważną rzeczą do zapamiętania na temat wycieczek samochodowych jest upewnienie się, że nie czujesz się pominięty. Zaspokój potrzeby wszystkich, a na pewno spodoba ci się cała podróż razem.

One thought on “Ważne rzeczy do rozważenia podczas długich podróży samochodowych

  1. Przyjaciele nie powinni pozwalać głodować podczas długiej podróży . Wszyscy tworzą więzi poprzez jedzenie, więc nie ma powodu, abyś ty i twoi przyjaciele robili to samo w samochodzie.

Comments are closed.