Ubezpieczenie Warta Travel

Wybierasz się na wakacje i chcesz mieć pewność, że w 100% zadbałeś o zdrowie oraz bezpieczeństwo swoje i swoich najbliższych? Sprawdź ubezpieczenia turystyczne na stronie https://ubezpieczenieturystyczne.online/ i zobacz, jakie korzyści przyniesie Ci wykupienie polisy na podróż, niezależnie od celu Twojej podróży.

Dlaczego warto wykupić ubezpieczenie turystyczne?


Niespodziewane przypadki mogą zdarzyć się w każdym miejscu na świecie, w Europie czy w Polsce. Dlatego tak istotne jest wykupienie dodatkowego ubezpieczenia turystycznego, które może pokryć koszty następstw nieszczęśliwych wypadków, leczenia za granicą, transportu medycznego w razie nagłego wypadku czy zapewni Ci zwrot kosztów w razie anulowania, przerwania lub opóźnienia podróży, zgubienia czy skradzenia bagażu. Niezależnie od tego, w jakie miejsce się wybierasz, a także czy zamierzasz spędzić wakacje aktywnie uprawiają intensywnie sport czy też leniwie wylegując się na plaży – ubezpieczenie turystyczne będzie odpowiednim zadbaniem o Twój spokój ducha i bezpieczeństwo Twoje oraz Twoich najbliższych.

Ubezpieczenie turystyczne w dobie epidemii koronawirusa


Ostatnie miesiące przyniosły nam wiele obaw i niepewności o zdrowie swoje i swoich najbliższych, związanych z epidemią koronawirusa. Wprawdzie coraz więcej krajów otwiera swoje granice i zaprasza turystów do spędzenia wakacji w popularnych miejscach, jednak warto być szczególnie przygotowanym na nagłe wypadki, niekoniecznie związane z samą chorobą Covid-19, ale wszelkimi innymi niespodziewanymi sytuacjami, do których może dojść poza miejscem naszego zamieszkania. Zadbaj o to, aby te wakacje w pełni wynagrodziły Tobie i Twojej rodzinie niepokoje ostatnich miesięcy, kupując polisę ubezpieczeniową, która zapewni Wam ochronę powypadkową, w razie nagłej choroby czy zaostrzenia się objawów choroby przewlekłej.

Co daje ubezpieczenie turystyczne Warta Travel?


Ubezpieczenie turystyczne Warta Travel uznawane jest obecnie za jedno z najkorzystniejszych na rynku, gwarantuje bowiem ochronę aż do miliona złotych. Wykupując polisę ubezpieczeniową Warta Travel możemy oczekiwać pomocy we wszystkich placówkach medycznych w Unii Europejskiej i na całym świecie, poza USA. W Stanach Zjednoczonych obowiązuje polisa wykupiona w pakiecie rozszerzonym. Warto wiedzieć, że pomoc medyczną w ramach polisy ubezpieczeniowej Warta Travel możemy uzyskać nie tylko w państwowych placówkach medycznych, ale również wielu prywatnych, które często działają w pobliżu popularnych miejsc odwiedzanych przez turystów. Ubezpieczenie turystyczne Warta Travel jest odpowiednie również w razie nagłych wypadków i chorób, a także zaostrzenia się objawów chorób przewlekłych czy wypadków, które zdarzyły się pod wpływem alkoholu. Pełna pomoc medyczna jest gwarantowana przez Warta Travel także osobom, które w trakcie wakacji zachorują na Covid-19. W przypadku objęcia kwarantanną i zakończenia w tym czasie polisy, można ją przedłużyć online, co przyda się w momencie pojawienia się poważniejszych objawów chorobowych.

Ubezpieczenie Warta Travel – czego nie obejmuje?


Wykupując polisę ubezpieczeniową Warta Travel, bądźmy również świadomi, że nie obejmuje ona wszystkich zabiegów medycznych, np. osób, które zawodowo uprawiają sport za granicą. Ubezpieczenie nie pokrywa również kosztów leczenia w przypadku zabiegów planowanych, czyli tzw. turystyki medycznej, a także leczenia i porodu za granicą po 32. tygodniu ciąży. Nie obejmuje ono również leczenia w kraju stałego zamieszkania.