Jaka walizka jest najlepsze na długie wakacje?

Klienci często pytają nas o radę w wyborze odpowiedniego bagażu na długie wakacje. Wiemy, że wybór odpowiedniego bagażu może być trudny. Asortyment produktów American Tourister i Samsonite jest bardzo zróżnicowany. Istnieje wiele różnic w produktach, nie wspominając już o wzornictwie. Zebraliśmy jak najwięcej informacji na temat bagażu, aby pomóc Ci wybrać odpowiednią walizkę na długą podróż.

Od czego zacząć?

Zacznij od pytania, jakim środkiem transportu będziesz podróżować. Najważniejszą informacją w przypadku lotu samolotem jest limit bagażu i wymagania wagowe. Zostaną one przekazane na lotnisku i umieszczone w luku bagażowym samolotu. Każda linia lotnicza ma swoje własne wymagania, a ich nieprzestrzeganie może skutkować drogimi opłatami. Podobne zasady obowiązują w przypadku podróży autobusem. Do luku bagażowego można włożyć tylko 30 kg bagażu. Możesz zabrać ze sobą torebkę, plecak lub torbę, która jest na tyle mała, że zmieści się pod siedzeniem. Można zabrać tylko tyle, na ile pozwala pojazd.

Jaki rozmiar walizki jest najlepszy na długie wakacje?

Które walizki są najbardziej popularne? Duże! Najpopularniejsze są duże modele o wysokości 66 cm, 75 cm i 81 cm. Mogą one pomieścić wystarczającą ilość bagażu, aby zabrać Cię na wycieczkę trwającą dłużej niż pięć dni. Średnie i duże walizki o tej wysokości nazywane są “bagażem rejestrowanym”, czyli takim, który odprawia się na lotnisku. Nie można ich wnieść na pokład samolotu. Nasi klienci często decydują się na dodanie do swojego zestawu bagażowego bagażu podręcznego. Bagaż podręczny to walizka, której wysokość nie przekracza 55 cm. Jest to walizka, która mierzy mniej niż 55 cm i mieści się pod siedzeniem w większości linii lotniczych.

Dla tych, którzy planują dłuższe podróże, świetnym rozwiązaniem jest duża, poszerzana walizka. Jest to szczególnie ważne dla rodzin z dziećmi. Rzeczy w walizce powinny być dobrze ułożone. Na przykład, ubrania powinny być wyprasowane i ułożone w kostkę lub rulon, gdy przygotowujemy się do podróży. Dzięki temu w drodze powrotnej zajmą mniej miejsca. Jak to możliwe, że mimo starannego ułożenia ubrań, kosmetyków i pamiątek nie da się jej zamknąć? Tego nie wiedzą najstarsi filozofowie. Samsonite i American Tourister stworzyły gamę walizek, które posiadają funkcję powiększania, aby pomóc podróżnikom w tym problemie. Moja Walizka posiada szeroką ofertę walizek poszerzanych. Oferujemy zarówno modele miękkie jak i typu hardshell. Są one wysyłane w ciągu 24 godzin. Można je również odebrać w jednym z naszych sklepów stacjonarnych. Chętnie pomożemy Ci w podjęciu decyzji. Chętnie pomożemy Ci wybrać odpowiedni produkt.