Moc atrakcji dla seniorów nad polskim morzem

Czego potrzebują seniorzy? Bezpieczeństwa i dobrej zabawy! O te aspekty zadbał Urlop Bez Granic, który organizuje aktywny wypoczynek dla osób starszych nad polskim morzem. Program wyjazdu został przygotowany przez profesjonalistów, którzy zadbali o to, aby nie był on za bardzo intensywny, ale jednocześnie nie zanudził seniorów. Udało się! Przedstawiamy tygodniowy pobyt wypoczynkowo-rehabilitacyjny nad polskim morzem, na których chętnie wysłalibyśmy nawet członków własnej rodziny.

Jak wygląda wyjazd nad morze dla seniora?

Każdy senior zostaje zakwaterowany w dwuosobowym pokoju. Oczywiście jest możliwość zamieszkania z większą liczbą osób, jednak z doświadczenia wiemy, że osoby starsze cenią sobie przestrzeń. Codziennie podawane są trzy smaczne oraz zbilansowane posiłki. Nad bezpieczeństwem seniora czuwa lekarz, doświadczone pielęgniarki oraz profesjonalne opiekunki. Odpowiedzą one na każdą jego potrzebę i zauważą nawet najmniejszy, niepokojący objaw. Ogromną zaletą wyjazdów dla osób starszych jest fakt, że mogą oni spędzić czas ze swoimi rówieśnikami. Takie kontakty były do niedawna ograniczone przez pandemię. Czas najwyższy to zmienić!

Seniorzy nie będą się nudzić

Podczas wyjazdu nad morze na seniorów czeka szereg atrakcji. To będzie 7 intensywnych, ale bardzo przyjemnych dni. Plan pobytu przewiduje zajęcia zarówno na terenie hotelu, jak i poza, tak aby w pełni skorzystać z uroków miejscowości nadmorskich.

Atrakcje dla seniorów w hotelu

W hotelu na seniorów czeka basen sportowy oraz rekreacyjny, kaskady, bicze wodne, hydromasaże, sauna, jacuzzii, siłownia, a nawet zjeżdżalnie wodne. Jeśli zmęczy ich aktywne spędzanie czasu, wówczas mogą skorzystać z bezpłatnego WiFi na terenie całego obiektu. Każdy senior dostanie także możliwość indywidualnej konsultacji lekarskiej. Na jej podstawie zostanie mu przepisanych 10 zabiegów, które w przyjemny sposób poprawią stan jego zdrowia. Mogą to być kąpiele, okłady borowinowe, masaże czy ultradźwięki. Wszystko o odpowiedniej intensywności dostosowanej do danego seniora.

Atrakcje dla seniorów poza hotelem

Miejscowości nadmorskie to niesamowita natura, piękne zabytki i budzące podziw fale rozbijające się o piaszczyste plaże. Pobyt nad morzem bez zobaczenia tych atrakcji nie mógłby być udany. Z tego powodu na seniorów czekają wycieczki z doświadczonym przewodnikiem, który pokaże im najpiękniejsze miejsca. Takie wyprawy to uczta nie tylko dla oczu, ale także uszu. Będzie można na nich usłyszeć niezwykłe historie wprost znad morza.

Więcej informacji na temat wyjazdu: https://urlopbezgranic.pl/wakacje-dla-seniorow-nad-morzem/