Aby podróż była udana, wystarczy pokój jednoosobowy z łazienką Wrocław

W przeszłości hotel był uważany za zwykłe miejsce przeznaczone do zabezpieczenia noclegu. We Wrocławiu wystarczyło łóżko i łazienka, aby zadowolić większość klientów, którzy przyjechali zwiedzać miasto, a nie spędzać czas w hotelu. Jakiś czas temu zaczęły się zmieniać wymagania turystów. Z badania przeprowadzonego przez firmę doradczą wynika, że ​​zarówno osoby podróżujące w celach biznesowych, jak i turystycznych traktują jakość pokoju jako decydujące kryterium przy wyborze hotelu. Dobry hotelarz rozumie oczekiwania swoich klientów. Dlatego oferowany przez hotel Boogie Apart pokój jednoosobowy z łazienką Wrocław stanowi nie tylko zabezpieczenie najprostszych wymagań, ale często jest powodem powrotu klientów zadowolonych z tego, co zastali po zameldowaniu się.

Kiedy podróżny rezerwuje pokój jednoosobowy we wrocławskim hotelu, oczekuje dobrego snu. Istotną rolę odgrywa jakość pościeli. Hotele postrzegane przez odwiedzających jako niższej klasy, zapewniają niewygodne prześcieradła poliestrowe. Zupełnie inaczej tę poważną sprawę traktuje się w Boogie, gdzie prześcieradła wykonane z włókien naturalnych. Ponadto klienci mają do dyspozycji wygodne i lekkie kołdry zamiast tradycyjnego wełnianego koca.

Pokój jednoosobowy z łazienką Wrocław oferuje Wi-Fi i telewizję

Według przeprowadzonych badań prawie połowa podróżnych jest gotowa zrezygnować z pobytu w hotelu, jeśli nie oferuje połączenia Wi-Fi. Obserwację tę uzasadnia fakt, że podróżuje coraz bardziej skomunikowane pokolenie i aż 9 na 10 osób podróżuje ze smartfonem/laptopem lub tabletem. Oferowanie połączenia szerokopasmowego dostępnego we wszystkich częściach hotelu jest obecnie koniecznością. Goście spodziewają się znaleźć też, że ich pokój jednoosobowy z łazienką Wrocław będzie wyposażony w telewizor. Kiedy tylko wejdziesz do swojego pokoju w Boogie Apart, szybko przekonasz się, że jest w nim zarówno dostęp do bezprzewodowej sieci wi-fi, jak i zamontowany jest odbiornik telewizyjny.

Podróżnych ucieszy też prysznic w łazience. Ręczniki obecne we wszystkich pokojach hotelowych są wygodne i miękkie. Zadowolenie gości wynika z faktu, że nie muszą zabierać w podróż swoich ręczników, które zajmowałyby mnóstwo miejsca w bagażu. Dzięki zainstalowaniu dużej kabiny prysznicowej w łazience można szybko spłukać z siebie efekty podróży i ruszyć na zwiedzanie Wrocławia.

Zabytkowy hotel to tylko zaproszenie do zwiedzania wrocławskich zabytków

Dzięki staraniom swoich mieszkańców i pasji renowatorów Wrocław i jego inspirująca architektura wyglądają tak, jak turyści spodziewają się go widzieć. Trudno wręcz uwierzyć, że miasto zostało zbombardowane i obrócone w gruzy pod koniec II wojny światowej. Jeśli opuścisz swój pokój jednoosobowy z łazienką we Wrocławiu i przejdziesz się kawałek, zobaczysz uroki Starego Miasta. Zachowało do dziś swój kompaktowy średniowieczny układ i szczyci się drugim co do wielkości rynkiem w Polsce, zaraz po Krakowie. Cały Rynek otoczony jest charakterystycznymi, wspaniałymi zabytkowymi kamienicami.

Przepasane uroczą Odrą i częścią oryginalnej fosy miejskiej – wzdłuż której ciągną się piękne zielone deptaki, Stare Miasto nie jest jednak wcale najładniejszą dzielnicą Wrocławia! Tytuł ten należy do Ostrowa Tumskiego – spokojnej „Wyspy Katedralnej”, która historycznie poprzedza Stare Miasto. Tutaj romantyczne, brukowane uliczki są nadal oświetlone lampami gazowymi i wszystko wygląda tak, jakby czas od XIX wieku zatrzymał się w miejscu.

Wśród najbardziej urokliwych zakątków Wrocławia na uwagę zasługuje także Zespół Wystaw Stulecia i jego okolice, w którego centrum znajduje się Hala Stulecia, budowla, która została wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Ten obszar na wschód od centrum, zaprojektowany jako wizytówka miasta od samego początku, jest pełen parków i promenad. Oferuje wiele atrakcji odwiedzającym go turystom i mieszkańcom, w tym imponującą multimedialną Fontannę Pergola. Znajdujący się tam Pawilon Czterech Kopuł został niedawno odnowiony jako dom dla sztuki współczesnej. Zanim postanowisz wrócić do swojego jednoosobowego pokoju we wrocławskim hotelu, zwiedzić musisz również zaciszne Ogrody Japońskie, wrocławskie Zoo i Afrykarium.