Obóz nad jeziorem – idealny na lato!

Lato zbliża się wielkimi krokami. Teraz jest idealny czas aby pomyśleć i zaplanować letnie szaleństwo. Okres przedwakacyjny to intensywny czas dla biur podróży, które starają się przygotować jak najciekawsze oferty dla swoich klientów. Coraz popularniejszym rozwiązaniem staje się wysyłanie dzieci na obóz lub kolonię  w czasie gdy rodzice wyjeżdżają w zupełnie inne miejsce. Jest to dobre rozwiązanie dla rodzin ze starszymi dziećmi, ponieważ rodzice mają czas dla siebie i korzystają z wakacji, a dzieciaki w wiek od 8 lat wzwyż w tym czasie przeżywają niezapomniane chwile wśród rówieśników w zupełnie innym miejscu.

Wbrew pozorom taka rozłąka świetnie zbliża do siebie rodzinę, każdy z domowników zaczyna doceniać ciepło ogniska domowego.  Najlepiej, gdy rodzina ma okazję wyjechać razem, a potem też osobno. Zauważyli to organizatorzy wycieczek i obozów. Opracowali oni różnorodne letnie obozy.

Jednym z takich wyjazdów jest obóz nad jeziorem. Tu można skorzystać naprawdę z wielu dobrodziejstw przyrody. Obozy nad jeziorem dedykowane są zarówno dla maluszków jak i dla młodzieży. Każde dziecko kocha wodę i aktywność fizyczną. Możemy zapewnić, że na obozach nad jeziorem nie ma miejsca na nudę czy telefon. Każde dziecko po wypoczynku wraca do domu z głową pełną opowieści oraz z uśmiechem na twarzy.

Uczestnicy obozów nad jeziorem maja różnorodne zajęcia. Przede wszystkim korzystają z malowniczych uroków dzikiej natury. Ramowy plan uczestnika obozu nad jeziorem zaczyna się porannym wstawaniem, ponieważ wszyscy wychodzą z założenie, iż szkoda czasu na długie leniuchowanie. Następnie pożywne śniadanie, a po nim wyruszenie w celu eksplorowania świata. Po dniu pełnym atrakcji obozowicze wracają do ośrodka, w którym organizowane są wspólne ogniska, śpiewy i tańce.

Dzieciaki będące na obozie nad jeziorem, mają szansę nauczyć się elementów survivalu, którym zapewne każde z nich się fascynuje. Ponadto mają możliwość popływania kajakami lub rowerkami wodnymi. W planach obozów nad jeziorem bardzo często również znajdują się wycieczki do lasu, pływanie w jeziorze lub inne ciekawe atrakcje dla dzieci i młodzieży.

Kadra wybierana na obozy nad jeziorem to ludzie z dużym dystansem do świata, kochają dzieci i świetnie się z nimi dogadują. Są to ludzie o ogromnej empatii i cierpliwości. Kadra na obozach nad jeziorem to zarówno ludzie starsi jak i młodsi. Ci starsi stają się autorytetami dla młodych odkrywców, natomiast młoda kadra ma za zadanie maksymalnie zintegrować się z uczestnikami.

Obóz nad jeziorem jest idealnym pomysłem zarówno dla dzieci, które już wielokrotnie bywały na wyjazdach bez rodziców, jak i dla dzieciaczków uczestniczących w obozie po raz pierwszy.

Gwarantujemy niezapomnianą zabawę, wyśmienita atmosferę oraz mnóstwo pozytywnych wspomnień.

Obozy nad jeziorem cieszą się ogromną popularnością i mino bardzo dużej ilości miejsc warto pomyśleć o zarezerwowaniu takowego we wcześniejszym terminie. Życzymy miłego wypoczynku podczas obozu nad jeziorem.

Więcej na stronie: https://www.kogis.pl/regiony/nad-jeziorem/