Dom dla seniorów – dobre miejsce

Spędzanie jesieni swojego życia w miłym anturażu należy się każdemu człowiekowi. Dom seniora Jaso w Grzybowie, to urokliwe miejsce dbające o swoich pacjentów kompleksowo- zarówno o wygody fizyczne, ale przede wszystkim o jak najlepszy komfort psychiczny. Dla osób starszych, schorowanych czy niepełnosprawnych to trudny okres w życiu wymagający wsparcia. Zadaniem domu seniora jest udzielenie wszechstronnej pomocy. Przyjrzyjmy się mu z bliska. Ciekawi? Zaczynamy! 

Warunki 

Dom seniora Jaso położony jest w Grzybowie nieopodal Kołobrzegu. Placówka opiekuńczo- medyczna jest uroczym, cichym zakątkiem, oddalonym od turystycznego zgiełku i tłoku. Cały budynek przystosowany jest dla osób z problemami ruchowymi, poruszającymi się na wózkach inwalidzkich, czy przy pomocy balkoników lub kul, jak również dla osób niedowidzących. Wejścia oraz korytarze są poszerzone, poruszanie pomiędzy piętrami umożliwia wygodna winda.  Każda osoba komfortowo może przemieszczać się po budynku bez barier architektonicznych. Do dyspozycji naszych pensjonariuszy oferujemy jedno lub dwu- osobowe pokoje o bardzo wysokim standardzie. Każdy pokój wyposażony jest w specjalistyczne łóżka, meble z obniżonymi blatami oraz uchwytami dostosowanymi dla osób z ograniczoną możliwością ruchową. W domu seniora Polska możliwe są pobyty długookresowe, jak i krótkookresowe. Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb i preferencji pensjonariuszy. Nad wyżywieniem dla pensjonariuszy czuwa dietetyk kliniczny dopasowując dietę pod indywidualne potrzeby żywieniowe. 

Personel 

Personel pracujący w domu seniora Jaso to osoby wykwalifikowane, empatyczne, posiadające wieloletnie doświadczenie w pracy z osobami starszymi oraz niepełnosprawnymi. Relacja, jaka nawiążą nasi pacjenci z personelem, to kluczowa kwestia dla osiągnięcia owocnej współpracy, i zapewnienia miłej atmosfery podczas pobytu w placówce. Szczególną uwagę dom seniora Polska przykłada na wsparcie psychologiczne oraz duchowe pensjonariuszy. Personel prócz perfekcyjnego wypełniania potrzeb fizjologicznych, służy dobrą radą czy chęcią rozmowy i wsparcia. W placówce pracują pielęgniarki, lekarze, rehabilitanci, fizjoterapeuci, psychologowie oraz psychiatrzy będący do dyspozycji pacjentów przebywających w domu seniora. Tak dobrana kadra zapewnia kompleksową, całodobową opiekę. Dom seniora Jaso nie traktuje swojej pracy szablonowo. Do każdego pensjonariusza podchodzi się w placówce indywidualnie. Nie mają znaczenia utarte stereotypy czy schematy. Do każdej osoby i jej dolegliwości należy podejść indywidualnie. 

Dom seniora Jaso w Grzybowie to rekomendowana i jedna z najlepszych placówek opiekuńczo- medycznych na terenie Polski.